Privatumo Politika

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Slapukai yra įprasti interneto standartai, naudojami turiniui suasmeninti, prisijungti, sekti ir dar daugiau. Mūsų slapukus teikia mūsų svetainė ir kitos paslaugos, su kuriomis bendradarbiaujame. Kadangi vertiname jūsų privatumą, savo slapukų politiką paaiškinsime kuo mažiau žodžių.

Su slapukais galite susidurti naudodami FutboloRezultatai.lt reklaminiams pasiūlymams (kai spustelėsite išorinę nuorodą ar reklamjuostę, kuri nukreipia jus į reklaminį pasiūlymą ar premiją), turinio suasmeninimui (turinio pateikimo tinklalapiuose būdas) ir bendram naudojimo stebėjimui (lankytojų skaičius, lankytojų vieta, puslapiai / sesija, konversijos tikslai - "Google Analytics" nustatyti slapukai). Mes nerenkame jokios asmenį identifikuojančios informacijos apie jus naudodami slapukus.

Jei užsiregistruojate gauti mūsų naujienlaiškį, sutinkate retkarčiais gauti naujienlaiškius ir reklaminius pasiūlymus, kurie gali jus sudominti. Galite bet kada atsisakyti prenumeratos ir valdyti savo informaciją. Jokių klausimų neužduota!

Reklamavimo politika

FutboloRezultatai.lt naudoja trečiųjų šalių reklamą, kad palaikytų svetainę. Kai kurie iš šių reklamuotojų, reklamuodamiesi mūsų svetainėje, gali naudoti tokias technologijas kaip slapukai ir žiniatinklio indikatoriai, kurie taip pat siųs šiems reklamuotojams (pvz., "Google" per "Google AdSense" programą) informaciją, įskaitant jūsų IP adresą, interneto paslaugų teikėją, naršyklę, kurią naudojote lankydamiesi mūsų svetainėje, o kai kuriais atvejais ir jei turite įdiegtą "Flash" technologiją. Tai paprastai naudojama geografinio taikymo tikslais (pavyzdžiui, Londono sporto parduotuvių rodymas kam nors Londone) arba tam tikrų skelbimų rodymas pagal konkrečias aplankytas svetaines (pvz., futbolo marškinėlių skelbimų rodymas asmeniui, kuris dažnai lankosi futbolo svetainėse). Galite pasirinkti išjungti arba pasirinkti išjungti mūsų slapukus arba trečiųjų šalių slapukus savo naršyklės nustatymuose. Tačiau tai gali turėti įtakos tam, kaip galite bendrauti su mūsų svetaine ir kitomis svetainėmis. Tai gali apimti negalėjimą prisijungti prie paslaugų ar programų.

Reklaminiai slapukai: "DoubleClick" / "AdSense", kiti slapukai gali būti įdiegti, kai spustelėsite reklamą.

Vartotojai gali atsisakyti suasmenintos reklamos: atsisakyti trečiosios šalies pardavėjo slapukų naudojimo suasmenintai reklamai apsilankius www.aboutads.info