Susisiekite su mumis

Jei jums reikia susisiekti su mumis, turite klausimų, dėl reklamos pasiūlymų ar pridėti savo gerbėjų puslapį prie futbolo komandos profilio, naudokite toliau pateiktą formą:

Privatumo Politika

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Slapukai yra įprasti interneto standartai, naudojami turiniui suasmeninti, prisijungti, sekti ir dar daugiau. Mūsų slapukus teikia mūsų svetainė ir kitos paslaugos, su kuriomis bendradarbiaujame. Kadangi vertiname jūsų privatumą, savo slapukų politiką paaiškinsime kuo mažiau žodžių.

Su slapukais galite susidurti naudodami FutboloRezultatai.lt reklaminiams pasiūlymams (kai spustelėsite išorinę nuorodą ar reklamjuostę, kuri nukreipia jus į reklaminį pasiūlymą ar premiją), turinio suasmeninimui (turinio pateikimo tinklalapiuose būdas) ir bendram naudojimo stebėjimui (lankytojų skaičius, lankytojų vieta, puslapiai / sesija, konversijos tikslai - "Google Analytics" nustatyti slapukai). Mes nerenkame jokios asmenį identifikuojančios informacijos apie jus naudodami slapukus.

Jei užsiregistruojate gauti mūsų naujienlaiškį, sutinkate retkarčiais gauti naujienlaiškius ir reklaminius pasiūlymus, kurie gali jus sudominti. Galite bet kada atsisakyti prenumeratos ir valdyti savo informaciją. Jokių klausimų neužduota!